2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Broager. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Mågevænget 12 i Broager findes nu en villa på 154 m². Ejendommen tilbyder 4 rummelige værelser. Tilhørende grunden på 747 m², er villaen listet til en pris på 1.595.000 DKK.
Et andet nyt tilbud i Broager er villaen på Vinkelvej 5. Med et boligareal på 136 m² fordelt på 4 værelser, placeres denne bolig på en grundstørrelse af 781 m². Prisen for denne ejendom er 1.095.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.